O FUNRIDEROVI - FUNRIDER fotokútik - Nový druh zábavy na vaše akcie

Nový druh zábavy na vašu akciu!

Garancia zábavy

Vďaka veľkému množstvu tématických rekvizít sa vaši hostia budú skvelo zabávať a okrem statických fotiek si môžu vytvoriť aj pohyblivé GIF obrázky.

Neobmedzené množstvo vytlačených fotografií

Fotografia tej najlepšej kvality vytlačená okamžite v rozmere 10x15 cm. Vytlačíme pre každého na fotke, do knihy hostí aj pre babky.

Web galéria

Fotografie z fotokútika v digitálnej podobe online na našom webe s možnosťou nastavenia verejného prístupu alebo prístupu na heslo.

Funrider fotokútik

Budete vyzerať svetovo

Fotografie fotené zrkadlovkou a štúdiovým vybavením sú tej najlepšej kvality, hneď po evente dostupné aj v digitálnej podobe.

Mobilná aplikácia

Môžete si poslať fotky na e-mail, zdieľať na sociálnych sieťach a prezerať si ich na mobile už počas akcie vďaka našej aplikácií.

Doprava zdarma

Od Trenčína po Žilinu vám dovezieme fotokútik v cene prenájmu. Vyškolená obsluha zabezpečí montáž, demontáž aj obsluhu FUNRIDERA.

Povedali o nás

“Fotobúdka FUNRIDER predčila naše očakávania. Zábavu, ktorú vytvoríte s touto vecičkou nenahradíte ničím. Fronta, ktorá pred búdkou stála bola väčšia ako na banány pred Vianocami. Všetkým svadobčanom sa páčil aj nápad s fotoknihou, kde nám hneď fotku nalepili a napísali prianie. Všetky samozrejme originálne a my sa ešte doteraz na nich smejeme. Ďakujeme teamu FUNRIDER za profi prístup a na 1000% doporučujeme. We love you guys 💋”

- Lucia a Jakub Vadlejch, Koliba Papradno (Svadba)

“S fotobúdkou sme najprv váhali. Zdalo sa nám to veľa peňazí a či je to vôbec vhodné na takúto akciu v stavebninách. Po príchode Jakuba a prvých záberoch som ihneď vedel že to bola správna voľba. Fotili sa zákazníci, zamestnanci, dodávatelia, dokonca celé rodiny. Každý si vzal domov vtipný obrázok s nejakou rekvizitou + pre firmu dôležitú marketingovú stopu – logá našej firmy v pozadí každej fotky. Okrem kvalitnej produkcie fotiek a ich okamžitému vytlačeniu oceňujem aj prístup fotografa Jakuba ktorý vyčaroval okolo fotobúdky atmosféru ako keby ste sa fotili na oscarovom červenom koberci.”

- Andrej Kubaška, K-store Raková (Stavebný piknik)

VŠETKY REFERENCIE

Fotenie s FUNRIDEROM

Úvodná obrazovka FUNRIDER

Nastavíte sa pred fotokútik, 
fotenie spustíte pomocou veľkej dotykovej obrazovky

Úvodná obrazovka FUNRIDER

Fotokútik vás odfotí, počas celej doby sa vidíte na obrazovke

Úvodná obrazovka FUNRIDER

Za pár sekúnd si so sebou odnášate vytlačené fotografie ako pamiatku

Funrider Fotka

Kde všade sa FUNRIDER hodí?

Náš fotokútik nájde miesto všade tam, kde sa ľudia nezabudli usmievať. FUNRIDER fotokútik rozprúdi zábavu na každej svadbe, párty, firemnom večierku, narodeninovej či rodinnej oslave, vianočnom večierku, plese, grand openingoch a vyčarí úsmev na tvári každého hosťa. To musíš mať!

Event

Top ponuka pre Vás

Vieme, že vás zaujíma cena. Zadajte Váš e-mail a my Vám obratom zašleme našu špeciálnu zľavnenú cenovú ponuku!