Referencie Archive - FUNRIDER fotokútik - Nový druh zábavy na vaše akcie

Referencie

Fotobox – skvelá zábava na narodeninovej party. Perfektný profesionálny prístup pána fotografa a veľká trpezlivosť pri množstve fotenia chtivých detí. Jednoznačne odporúčam. Ďakujeme😀

- Silvia Bartková, Hotel Elizabeth Trenčín (Oslava narodenín)

Dobrý deň. Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za skvele odvedenú prácu, profesionalitu a ľudský prístup. Vytlačené fotky boli naozaj vo veľmi dobrej kvalite. Fotokútik sme objednali ako darček pre novomanželov na svadbu. Fotokniha, do ktorej hostia lepili fotky a písali odkazy, ktorú sme si zakúpili taktiež od Vás bol absolutne skvelý nápad a úžasná pamiatka. Odporúčam na 100% veľká spokojnosť. Ešte raz ďakujeme.

- Lucia Olšanová, Hotel Victoria (Svadba)

Výborné dotvorenie zábavy bol fotokútik, ten najlepší na okolí FunRider – Fotobox. Hostia, ktorí to moc nepoznali, ale aj tí, čo poznali strávili cez 2.hodinky pred foťákom so šialenými rekvizitami a nám po svadbe chalani z FunRideru dali do rúk fotoalbum s nalepenými fotkami a popisom od hostí. Na dovolenke sme sa veru nasmiali, keď sme si ho otvorili.

- Matúš Škorvo Škorvánek, Stodola Ranch 13 (Svadba)

Ďakujeme za Váš profesionálny prístup a aktivitu počas akcie Hviezdy deťom 2018, veľká spokojnosť.

- Tomáš G., Nutricia

Ďakujeme krásne Jakubovi a jeho Funrider za skvelú zábavu na našej narodeninovej párty. Veľmi oceňujeme profesionálny prístup, super komunikáciu, návrh a realizáciu pozadia v štýle ktorý dokonale ladil s našou výzdobou, všetko do detailov splnené podľa dohody. Pri fotení sa zabavili úplne všetci hostia, od 1 ročného až po 86 ročného 🙂 Každý hosť si zároveň odniesol krásne fotky ako spomienku na našu narodeninovú párty. Veľmi radi využijeme služby aj nabudúce.

- Lucia U, Oslava, Ranč 13 (Oslava narodeniny)

Milý Funrider, chceme sa veľmi pekne poďakovať za skvelú zábavu, ktorú sme mali pri fotení so zábavnými rekvizitami. Všetci z nášho firemného večierka navyše odchádzali s peknou pamiatkou v podobe vytlačenej fotky. Ďakujeme a prajeme všetko dobré!

- PR oddelenie, SEOYON E-HWA, Považská Bystrica

Mikuláš fotokútik

Milý Jakub ďakujeme za úžasné fotky a skvelú zábavu s FunRiderom, odporúčame na 100% každému, najlepšia voľba na Mikuláša 🙂 detičky a rodinky vysmiate a nadšené z originálnych fotiek. O rok sa vidíme znova 🙂 profesionálny prístup, nenahraditeľná zábava.

- HappyPark – Detský zábavné centrum, Arriva Nové Zámky

Jakub Vadlejch a Lucia Vadlejch v našom fotokútiku

“Fotobúdka FUNRIDER predčila naše očakávania. Zábavu, ktorú vytvoríte s touto vecičkou nenahradíte ničím. Fronta, ktorá pred búdkou stála bola väčšia ako na banány pred Vianocami. Všetkým svadobčanom sa páčil aj nápad s fotoknihou, kde nám hneď fotku nalepili a napísali prianie. Všetky samozrejme originálne a my sa ešte doteraz na nich smejeme. Ďakujeme teamu FUNRIDER za profi prístup a na 1000% doporučujeme. We love you guys 💋”

- Lucia a Jakub Vadlejch, Koliba Papradno (Svadba)

Zábavný fotokútik na svadbu

“Funrider chlapci, ďakujeme za profesionálny prístup a úžasné fotky. Určite doporučujem všetkým využiť vaše služby, či už na svadby, firemné alebo iné akcie. Zabezpečili ste neskutočnú atmosféru a všetci hostia boli nadšení. A nápad so svadobným albumom, ktorý nám vytvorili svadobčania je úplne úžasný a originálny. Hneď sa prenesiem späť na našu svadbu, keď si ho pozerám. 🙂 Ďakujeme.”

- Robka & Palino, Kursalon Trenčianske Teplice (Svadba)

Ľudová hudba Ivana Sadloňa s naším fotokútikom

“S fotobúdkou sme najprv váhali. Zdalo sa nám to veľa peňazí a či je to vôbec vhodné na takúto akciu v stavebninách. Po príchode Jakuba a prvých záberoch som ihneď vedel že to bola správna voľba. Fotili sa zákazníci, zamestnanci, dodávatelia, dokonca celé rodiny. Každý si vzal domov vtipný obrázok s nejakou rekvizitou + pre firmu dôležitú marketingovú stopu – logá našej firmy v pozadí každej fotky. Okrem kvalitnej produkcie fotiek a ich okamžitému vytlačeniu oceňujem aj prístup fotografa Jakuba ktorý vyčaroval okolo fotobúdky atmosféru ako keby ste sa fotili na oscarovom červenom koberci.”

- Andrej Kubaška, K-store Raková (Stavebný piknik)

Fotokútik Narodeninová párty
Narodeninová párty

“Bol si skvelý, ešte raz ďakujeme a všetko dobré prajeme, verím že sa opäť vidíme 🙂 Neskutočný ohlas mal FUNRIDER :)“

- Soňa Ďurcová, BIG STORY caffe&bistro (Párty)